Al Birini Vur Ötekine! Kemal Kılıçdaroğlu Gecesi 100 Bin TL. Olan Otelden Canlı Yayın Yaptı

BU NE PERHİZ BU NE LAHANA TURŞUSU

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu geçen gün sözüm ona AKP’nin saray harcamaları, yolsuzlukları ve israfıyla ilgili eleştirel bir konuşma yaptı ve bunu Twitter üzerinden de paylaştı.  Başta her şey güzel gibi görünse de sonradan CHP Gençlik kolları tarafından öyle bir resim yayınlandı ki şaşırıp kaldık. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu? Fotoğraftanda anlaşıldığı üzere Kemal Kılıçdaroğlu videosunu gecesi 100 Bin Tl. olan lüks bir otelde çekmiş. Vah zavallılar, vah cahiller!? Sevgili Kılıçdaroğlu ne yapalım şimdi, gülelim mi ağlayalım mı? Yolsuzluktan, israftan bahsediyorsun da senin bu halin nedir?

İMAMOĞLU DA BALIKÇIDA 48 BİN LİRALIK HESAP ÖDEMİŞTİ

Bu durum sadece Kılıçdaroğlu ile de sınırlı kalmadı. İBB Başkanı olduktan sonra ‘israf düzenine son vereceğim’ diyen Ekrem İmamoğlu’nun da balıkçıda 48 bin lira hesap ödediğini ve bu yemeği de öyle fakir fukaralara değil İngiliz Büyükelçisine yedirdiğini şaşkın şaşkın gazetelerden okuduk.

ONGUN’DAN YARIM MİLYONLUK TATİL!

Öte yandan İBB Sözcüsü Murat Ongun’un da yurt dışında 420 bin liraya tatil yaptığı yazıldı. Yahu bu ne kendin bilmezliktir. Size neler oluyor beyler? Bu milleti salak mı zannediyorsunuz?

Artık kendinize gelin! Sahtekarlığı bırakın! İnanın ki sizler ancak kendinizi kandırıyorsunuz. Bu millet neyin ne olduğunu ve kimin de kim olduğunu çok iyi biliyor. Ama maalesef ki demokrasinin girdabında bocalıyoruz. Çoğumuz oyumuzu kime vereceğimizi bilemez haldeyiz. Diyeceğim odur ki denize düştük diye yılana mı sarılacağız?

Kudret Uğurlu Eminsoy

Kudret Uğurlu Eminsoy

Emekli Binbaşı İlahiyatçı Öğretmen Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir