Seçme Saçmalar! Yok Artık, güler misin Ağlar mısın?

Türkiye, orman yangınlarıyla boğuşan Yunanistan’a 2 uçak gönderiyor

Türkiye, orman yangınlarıyla mücadele eden Yunanistan’a 2 uçak gönderiyor. Sosyal medya hesabından mevkiidaşı Mevlüt Çavuşoğlu ile fotoğrafını paylaşan Yunanistan Dışişleri Bakanı Dendias, uçaklar için Türkiye’ye teşekkür etti.


İskoçya’da çocuklar 4 yaşından itibaren kendi cinsiyetlerini seçebilecek
İskoçya'da çocuklar 4 yaşından itibaren kendi cinsiyetlerini seçebilecek
Birleşik Krallık’a bağlı İskoçya’da tartışmalı bir karara imza atıldı. Yeni yayınlanan önergeye göre 4 yaşından itibaren çocuklar, ebeveynlerinin iznine gerek duymadan kendi cinsiyetlerine ve isimlerine karar verebilecek.

İskoçya hükümeti, eğitimciler ve pedagoglara yönelik yeni önergeler hazırladı. 70 sayfalık belgede tartışma yaratacak bazı maddeler de yer alıyor.

Buna göre okullarda eğitim gören çocuklar, 4 yaşından itibaren ebeveynlerinin veya öğretmenlerinin iznine tabi olmadan kendi cinsiyetlerini seçebilecekler. Hatta eğitimcilerin çocuklara kendileri için seçtiği isimlerle hitap etmesi de önergede yer aldı.


Süpermarkette öpüşen kadınlar, iki çocuk babası adamın saldırısıyla neye uğradığını şaşırdı

Avustralya’da bir süpermarkette öpüşen iki kadın, aynı sırada markette kendilerini izleyen çocukların babaları tarafından darbedildi. Yaşadıklarını Tik-Tok’tan anlatan Anueta Madison-Vanderbuild, olay nedeniyle çok sayıda destek mesajı aldıklarını ifade etti.

Avustralya’daki bir süpermarkette ilginç anlar yaşandı. Anueta Madison-Vanderbuild isimli kadın ile yanındaki bir diğer kadın arkadaşı, süpermarkette öpüşmeye başladı. Bu sırada ikiliyi, markette alışveriş yapan iki çocuk izledi. Oğullarının, kadınlara baktığını gören öfkeli baba ise kadınların öpüşmelerinin yanlış olduğunu söyledi. Ancak video kaydı başlatan kadınlar ile adam arasında çıkan arbede sonucu adam, kadınları darbetti.

 

Süpermarkette öpüşen kadınlar, tanımadıkları adamın saldırısıyla neye uğradığını şaşırdı

Pakistan’da medresedeki kütüphanenin halısına idrarını yapan 8 yaşındaki çocuk ölüm cezasıyla karşı karşıya

Pakistan’da dini kitapların saklandığı bir medresenin kütüphanesindeki halıya kasten idrarını yapmakla suçlanan 8 yaşındaki çocuk, ölüm cezasıyla karşı karşıya. Ülkede “dine hakaret eden en genç kişi” olan ve ismi açıklanmayan çocuk, Hindulara yönelik şiddetin de artmasına neden olmakla suçlanıyor.

 

 

Pakistan’ın doğusunda dine hakaretle suçlanan 8 yaşındaki çocuk idam cezasıyla karşı karşıya. İngiliz The Guardian gazetesinin haberine göre, ismi açıklanmayan ve Hindu olduğu belirtilen 8 yaşındaki çocuk ‘dine hakaret’ suçlamasıyla yargılanan en genç kişi oldu.

Çocuk, geçen ay dini kitapların saklandığı bir medresenin kütüphanesindeki halıya kasten idrarını yapmakla suçlanıyor. Dine hakaret yüzünden ölüm cezasına çarptırılabilir.


Oyuncu Michele Morrone, meme ucu operasyonu geçirmek için Türkiye’ye geldi

Netflix’in en çok izlenen yapımlarından biri olan 365 Gün’ün başrol oyuncusu Michele Morrone, Türkiye’ye geldi. Göğüs uçlarının büyüklüğünden rahatsız olan yakışıklı oyuncu, Türkiye’de estetik operasyon yaptıracak.

Yayınladığı döneme damga vuran 365 Gün’ün yakışıklı başrol oyuncusu Michele Morrene, estetik yaptırmak için Türkiye geldi. Boş vakitlerinde İstanbul’u gezen oyuncu, deniz kenarında çektirdiği pozlarını da 12 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.

MEME UCU OPERASYONU GEÇİRECEKMİŞ. Pozlarıyla her daim adından söz ettiren yakışıklı oyuncunun estetik operasyon geçirmek için Türkiye’ye geldiği ileri sürüldü. Meme uçlarının büyüklüğünden rahatsız olan Michele Morrone daha önce de küçültmek istediğini dile getirmişti.

İstanbul’a gelişi büyük yankı uyandıran oyuncu, sahil de çektirdiği pozları da Instagram hesabından paylaştı. Genç oyuncunun paylaşımı kısa sürede 1,7 milyon beğeni alırken Türk hayranları fotoğrafı yorum yağmuruna tuttu.

 

Oyuncu Michele Morrone, meme ucu operasyonu geçirmek için Türkiye'ye geldi

 

Mars’ta Fare Bulundu. :-))

NASA Mars fotoğrafları diye yayınladığı fotoğrafların birinde ilginç bir görüntü gündeme geldi. Farenin Mars’ta ne işi var? Yoksa Mars fotoğrafları diye bize Dünyadan bir yerlerin fotoğraflarını mı servis ediyorlar?

Yok ya olur mu hiç? Koskoca NASA! Yapmaz yapmaz. Nasrettin hoca misali ya yapıyorlarsa? İşte karşınızda MARS FARESİ :-)))))

İSTER GÜL İSTER AĞLA… KALIN SAĞLICAKLA…
Kudret Uğurlu Eminsoy

Kudret Uğurlu Eminsoy

Emekli Binbaşı İlahiyatçı Öğretmen Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir