MUTLAKA-OKUYUN! | Çocuk Kanından Üretilen Şeytan’ın Silahı Adrenochrome Nedir? “KESİNLİKLE +18 KORKU İÇERİR”

Bu Yazıyı yazıp yazmamakta çok tereddüt ettim. Sizlerden ricam lütfen bu yazıyı asla çocuklara göstermeyiniz. KESİNLİKLE +18 KORKU İÇERİKLERİ MEVCUTTUR. Ancak sizleri bilinçlendirmek ve çok büyük bir tehlikeye karşı sizleri uyarmak için bu yazıyı yazmamın bir insanlık görevi olduğunu düşündüğüm için sizlerle paylaşmayı uygun buldum.

Bu konuyla ilgili derin araştırmalar yapan kişilerin yazılarından istifade ettim. Resimleri ve videoları zar zor elde ettim. Ana kaynağım elbette internetti. Dikkatlice süzgeçten geçirerek sizlere servis ediyorum. Elbette bazı hususlar belki de yalan yanlış olabilir veya abartılmış da olabilir. Elimden geldiğince ayıklamaya çalıştım. Yine de derim ki ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Anne babaları bekleyen korkunç tehlikeye karşı bilgili ve uyanık olmak her anne babanın muhakkak dikkat etmesi gereken annelik ve babalık görevidir. Sakın banane demeyin ve takipte olun. Gözünüzü asla çocuklarınızın üzerinden ayırmayın!

Biliyorum komplo Teorilerinden bıktık ama önce şu videoyu izlemeye ne dersiniz?

Çocuk kurban etme ve Adrenochrom nedir? -Adrenochrom üretmek için çocukların kanları neden ve nasıl alınır? -Kanı alınan çocuklara ne olur? -Bu uyuşturucuyu kimler kullanır?

Adrenochrom; doğal olarak meydana gelen insan endokrin salgısıdır ve korkuya bağlı olarak çocuk kanında daha fazla görülür. Yani mahsülü insan olan bir uyuşturucu türüdür. Kullanılan sembol aşağıdaki şekil yani beyaz tavşandır.

1939’da yapılan bir çalışmada, adrenokrom perfüzyonunun bir kurbağanın kalbini yeniden canlandırdığı, hayvanı hayata döndürdüğü ve kalp krizi hastalarında adrenalin/epinefrin uygulamasını bu ana kadar standart hale getirdiği bulundu.

Fakat araştırmayı daha da derinleştirdiklerinde bu maddenin insanın yaşlanmasını %60 oranında önlediğini ve kullanana fiziksel güç verdiğini gördüler. Fakat şeytani bir sonucu olacağını anlayamadılar.

Kandaki adrenalin miktarına göre zenginleşen bu uyuşturucu, korku güdüsü körelmiş yetişkinlerden ziyade saf ve daha ürkek olan 9 yaş altı çocuklardan üretiliyor.

Uyuşturucunun zenginleştirilmiş olması için çocuğa bu aşamada çektirilebilecek en büyük acıları çektirip, ölene kadar korkutulup, ölüm anında vücudu kesilerek kanı alınıyor.

Wikileaks videolarından bir alıntı paylaşıyorum. Hassas ve +18 olan bu videoda, öldürülmeden önce korkutulan, kanı alınan çocuklar ve çığlıkları var.

DİKKAT: KESİNLİKLE +18 VE ASLA ÇOCUKLARA İZLETMEYİN

Adrenochrome Etkileri

Kullanana;
-%60 Gençleşme.
-Sinir duyarlılığı.
-Kontrollü halüsinasyon.
-Fiziksel güç.
-Bireysellik yitimi.
-Garip ideasyon.
-Beden algı bozukluğu veriyor.

Amerika’da, Avrupa’da ve bütün dünyada gerçekleşen çocuk ticareti ve istismarının en büyük sebebi olarak bu görülüyor.

Adrenochrome Kullananlar

Wikileaks kaynaklarına göre kullanan ünlüler; Hilary Clinton, Bill Clinton, Tom Cruze, Nicolas Cage, Barack Obama, Johnny Depp, Jim Carrey ve daha sayamadığım niceleri gösterilmiş.

 

Adrenochrome Yan Etkileri

Kullanan kişi yaşlanmıyor fakat uzun süreli kullanımda sol gözünün etrafında morluklar belirmeye başlıyor. Bu göz morluklarını bazı zamanlar farketmişsinizdir. Bir araya toplanınca çoğu şey anlaşılıyor.

   

Wikileaks’ın sızdırdığı diğer bilgilerde Bill Clinton ve Barack Obama’nın Pizzagate’den şifreli konuşmlarla küçük kız çocuğu sparişi verdiği de iddia edilmiş, hatta Barack Obama’nın 60bin$ ödeme faturası delil olarak sunulmuştu. Kim pizza için 60bin$ verir ki?

Bahsi edilen Pizzagate(pizzacının) amblemi ve FBI tarafından yayımlanmış pedofili notasyonu arasında bir benzerlik görüyor musunuz? İLGINÇ!

   

 

İşte bu benzerlik aynı zamanda yaşlanmayan ünlüleri de açıklıyor.

Fakat son 3 yıla baktığımızda bu ünlülerin hızlı bir şekilde yaşlanmaya başladığını görüyoruz.

Bunun sebebi ABD hükümetinin, uzun zamandır Adrenochrom’u yasaklamış olmasıydı. Artık ünlüler yaşam iksirlerine ulaşamıyorlar. Hatta yasal olarak üreten 3M İlaç şirketinin suni Adrenochrom hazırlama patenti bile iptal edildi.

İstatistikler

Amerika’da her yıl 450.000 çocuk kayboluyor!
Birleşik Krallıkta 111.844!Ispanya’da 18.000!Rusya’da 43.000!

Hindistan’da tahmini 97.000!

Almanya’da 98.000!

Kanada’da 43.398!

Avustralya’da 22.000!

Dünyada günde ortalama 2.500 çocuk kayboluyor!!

Peki bu çocuklar nerede?

Unutmayın; ŞEYTANIN YAPTIĞI EN BÜYÜK HİLE, BİZİ GERÇEK OLMADIĞINA İNANDIRMIŞ OLMASIDIR!

Sene 2015. Kurtlar Vadisi, Çocuk kurban etme ve Adrenochrom’u anlatıyor

 

Adrenochrome nerede üretilir, nasıl dağıtılır, üretenler neden yakalanamıyor? Epstein adası baskını nedir, arkasındaki güçler kimlerdir?

Her şey 1930’lu yıllarda iyi ve güzel şeyler için uğraşan bilim insanlarının, şeytanın içeceğini(adren0-chr0mu) keşfetmesiyle başladı. Bu buluş günümüze kadar yüzbinlerce çocuğun canına mâl oldu ve henüz durmuş değil.

Adren0-chr0m üreticisi/satıcısı olduğu iddia edilen Jeffrey Epstein isimli milyarderden bahsedeyim size. Bu yardım uçağı kendisine ait. Uçağın adı: Lolita expres Yardım etmek için ne ilginç bir isim öyle değil mi?

Nihayet Epstein Adasına Baskın Yapıldı

Ada üzerinde 86 ülkeden getirilmiş çocuk bulundu. Sonunda nihayet neler olduğu soruşturulacaktı ve her şey ortaya çıkacaktı. Tabi Epstein, duruşmasına bir hafta kala intihar etmeseydi. Ya da ettirilmeseydi mi demeliydim?

Epstein’ın İntiharı

Epstein’ın hapishanede yargılanmayı beklerken birden bire intihar ettiği açıklandı. Olaylar bu kadarla bitmiyor! Epstein’in yarım saatte bir kontrol edilmesi gerekiyordu, Fakat gardiyanlar kontrol etmeyi unutmuştu. Hücrede bulunan kamera kayıtlarından intihar görüntüsüne bakılacaktı. Fakat kayıtlar yanlışlıkla silinmişti!

Jeffrey Epstein Kimdir?

Simpsons çizgi filmi dizisinden ilginç bir kesit, Dikkatle İzleyin, KORKUNÇ

Üzerinde Adren0-chrom kid (çocuk) yazan ve ekin edildiği çocuğun özelliklerinin yazıldığı kan torbası

Dünyada sadece 5 ayda 375.000 çocuk kayboldu. Türkiye güvende mi? Epstein’in adasındaki çocukların 8’i Türki ülkelerden getirilmişti ve bu şans eseri denk gelip öğrendiğimiz. Kim bilir belki de niceleri var.

Allah Yardımcımız olsun. HAFAZANALLAH.

 

Kudret Uğurlu Eminsoy

Kudret Uğurlu Eminsoy

Emekli Binbaşı İlahiyatçı Öğretmen Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir