İçimdeki Ses Bir Şiir Kitabı

Yazar Kudret Uğurlu Eminsoy hakkında detaylı bilgilere “Hakkımda” linkinden ulaşabilirsiniz. İçimdeki Ses sizi cezbedecek ve elinizden bırakamayacağınız bir şiir kitabıdır.
Zaman zaman içimden gelen sesi karalama olarak kaleme aldım. Dostlarımın teşfikiyle kaybolmaması ve belki de siz okurlarıma faydası olması düşüncesiyle kitap haline getirdim. Keyifle okumanızı dilerim.
Kitabımızı sitemiz üzerinden PDF FORMATINDA okuyabilirsiniz. Lütfen telif hakları nedeniyle ticari maksatla çoğaltmayınız ve dağıtımını yapmayınız.
İçimdeki Ses PDF formatında okumak için lütfen TIKLAYIN!
Hayat bir rüya gibi. Doğru, yanlış, sevgi, nefret. Zıtların mücadelesi. Ama sonunda hepsi zamana yenilip yok olup gidiyor.
Hayat, kendimizi aradığımız, bazılarımızın başardığı, bazılarımızın ise başaramadığı bir arayış serüveninden ibaret. Sonuç ne olursa olsun, yine de aramak çok güzel. Çünkü yaşamak çok güzel. Var olmak ve hayata getirilmek, sevmek ve sevilmek ve de tüm bunları bilmek ne güzel.
Bendeniz de bu arayışla geçen ömrümde zaman zaman, çala kalem karaladığım ama diğer kitaplarımda kullanmadığım bir takım şiirlerimi, dostlarımın teşfikiyle bir araya getirdim. Adını da “İçimdeki Ses” olarak koydum. Duygularım, duygularınıza tercüman olursa ne mutlu bana.
Gayret bizden, takdir Rabbimizdendir. Her türlü övgü yalnızca O’na mahsustur. Biz sadece hizmet erleriyiz. Tek amacım  ve istediğim Rabbimin rızasıdır.
Lütfedip kitabımı okuyor olduğunuzdan dolayı teşekkür ederim. Sevgi ışığınız, kalbiniz rehberiniz olsun. Sevgi ve saygılarımla.
Kudret Uğurlu Eminsoy

Kudret Uğurlu Eminsoy

Kudret Uğurlu Eminsoy

Emekli Binbaşı İlahiyatçı Öğretmen Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir