Kendi kendine kolay Arapça 1.kitap Dr. V. Abdurrahim

Kendi kendine kolay Arapça 1.kitap

Bir kardeşimiz Dr. V. Abdurrahim ‘in 3 ciltlik Arapça hazırlık kitabının 1. cildini kullanılabilir şekilde hazırlamış. Kendisinin hoş görüsüne sığınarak bu çalışmasını sitemizde sizin istifadenize sunuyoruz. Çalışmasının başına yazdığı giriş yazısını da aşağıda aktarıyoruz. Çalışmasından dolayı kendisine teşekkür ederiz.

“Dr. V. Abdurrahim ‘in 3 ciltlik Arapça hazırlık kitabının 1. cildinden ve http://www.madinaharabic.com sitesinden 1 – 23. derslerinin tercümesine küçük ilaveler ile 3 ciltlik serinin 1. kitabını hazırladım. Kızım Zeyneb’in ruhuna Fatiha dileğimle . Ücretsiz çoğaltılarak Arapça öğrencilerinin faydalanmasını amaçladım.

Dr. Abdur Raheem’in bu birinci cilt kitabındaki alıştırmalar ve cevapları ayrı kitapçık olarak hazırlanmış. Ben soruların cevaplarını soruların hemen altına yazdım. Bir Sayfa 1 konu birkaç derste geçebiliyor.”

Saygılarımla
Zeyneb’in annesi

Kendi kendine kolay Arapça 1.kitap Dr. V. Abdurrahim PDF Formatı

Sevgi Paylaştıkça Artar
Kudret Uğurlu Eminsoy

Kudret Uğurlu Eminsoy

Emekli Binbaşı İlahiyatçı Öğretmen Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'ZeroSpam\Modules\Comments\Comments' does not have a method 'enqueue_davidwalsh' in /home/kudretug/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 287