Son Sahneler

Candan Eminsoy Hanım’dan
Bu kitap, gördüğümüz ve hayat dediğimiz kısa kısa rüyalardan alıntılardır. Hayallerimiz, bazen bir ressamın fırçasında, bazen de bir yazarın kaleminde can bulur. Birbirini kovalayan nice hayatlar, hayallerden oluşur. Yani ne hayal ediyorsanız, yaşadığınız, yaşıyor olduğunuz ve yaşayacağınız hayat, yalnızca sizin eserinizdir. Öyleyse herkes kendi hayatının sanatçısı değil mi?
Bu kitap, biraz nasihat, biraz ibret, biraz aşk, biraz meşk. Harf fırçasıyla yapılmış bir tablo. Gökkuşağı renkleri, kelimelerin arasına gizlenmiş, adeta dans ediyor. Bu güzel çalışmasından dolayı yazarımıza teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.


Yazar Kudret Uğurlu Eminsoy hakkında detaylı bilgilere “Hakkımda” linkinden ulaşabilirsiniz. Son Sahneler sizi cezbedecek ve elinizden bırakamayacaksınız. Bir rehber kitap niteliğinde hazırlanmış “Son Sahneler” kitabında kısa kısa ibretlik hikayeler yer almaktadır.
Kitabımızı sitemiz üzerinden PDF FORMATINDA okuyabilirsiniz. Lütfen telif hakları nedeniyle ticari maksatla çoğaltmayınız ve dağıtımını yapmayınız.
Son Sahneler PDF formatında okumak için lütfen TIKLAYIN!


Yıllar yılları kovalamış. Ömrüm sanki bir rüya gibi kısacık bir an ve ben bu rüyada üzerime uymayan nice elbiseler giymişim. Uyandığımdaysa anladım ki elbiseleri bana uydurmak yerine, kendimi elbiseye uydurmalıymışım ve hakikati görünce yine anladım ki meğer her giydiğim senmişsin ve her giyen de sen.
Yaşadıkça her an seni, bir efkâr basar, gurbetlenirim için için, bir garip sevda için. Ey sevgili! Bu sevgi senin için. Gördüğüm rüyalar, yaşadığım Dünyalar hepsi senin için. Her ölümsüz sevgi, senin için, her aşk ile yanan gönül, senin için, her hasretle ağlayan göz, senin için, her yazılan kudret sözü, senin için.

Kudret Uğurlu Eminsoy

Kudret Uğurlu Eminsoy

Kudret Uğurlu Eminsoy

Emekli Binbaşı İlahiyatçı Öğretmen Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir