SON DAKİKA

Kudret Uğurlu Eminsoy
Kudret Uğurlu Eminsoy

PYD/YPG Afrin’i Suriye’ye teslim ediyor

Allah için yaşayanlara ne güzeldir şahadet, Allah için ölenlere ne güzeldir saadet.

PYD/YPG Afrin’i Suriye’ye teslim ediyor
Bu haber 20 Şubat 2018 - 15:01 'de eklendi ve 89 views kez görüntülendi.

Afrin’de sıkışan ve neredeyse yok olma noktasına gelen Afrin’deki PYD/YPG teröristleri, köşeye sıkışınca ne yapacağını şaşırdı. Esad rejimi ile anlaştığı ve bölgeyi Esad rejimine teslim edeceğini öğreniyoruz. Bu nasıl bir kirli oyundur? Ya Rabbi, sen Mehmetçiğimizin bu pis bataktan muzaffer şekilde çıkmasını nasip et!
PYD/YPG evvelce düşman oldukları ve topraklarını dahi işgal ederek sözde kürt devleti kuracakları Esad rejimiyle aynı masaya oturuyor. Esad rejimi de uluslararası bir devlet olmasına rağmen teröristlerle anlaşmaya gidiyor. Ortak düşmanları kim? Elbette Türkiye. Sonuçta iki tarafta Rusya yanlısı, sol görüşlü, komünist zeminli yani fikirdaş kardeşler. Bunların ne kadar birbiriyle dertleri olsa da bir bakıyorsun, karşıda adalet için, Hak için, Allah için çarpışan birileri varsa hemen sorunlarını unutuyor ve birleşebiliyorlar. Haçlı zihniyetinde olduğu gibi. Bunların yahudisi de, hıristiyanı da, Amerika’sı da, Rusya’sı da, teröristi de, devlet kuvvetleri de hepsi aynı zihniyette. Bunların asıl düşman oldukları Allah’tır. Bu Allah düşmanları asırlar boyunca değişik maskelerle sahneye çıkmadılar mı? İşte şimdi de o dedelerin torunları yine şeytanın uşaklığını yapmak için sahnedeler. Ama unuttukları bir şey var. Dün olduğu gibi bu gün de onlara dur diyecek biz, Allah’ın askerleri dimdik ayaktayız.
Elbette Allah onların oyunlarını bozacaktır. Mehmetçik seferdedir. Ne zaman Mehmetçik ayağa kalksa tüm tarihçiler eline kalem kağıt alır. Çünkü Mehmetçik tarih yazmak üzeredir. Sonucu ne olursa olsun, Allah’ın hakim olduğu topraklarda şeytan at koşturamaz. Koşturmasına asla izin vermeyiz. Allah bize yeter. O ne güzel dost ve o ne güzel bir yardımcıdır. Allah için yaşayanlara ne güzeldir şahadet, Allah için ölenlere ne güzeldir saadet.
Sevgiyle ve Allah ile kalın…

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER